| NinaWoolf a întrebat:

happy Vreau sa fac o compunere de Craciun (de fapt mai multe), am idei multe si diverse, insa am nevoie de ajutorul vostru in alegerea unor titluri cat mai expresive happy Ma ajutati? Funda pentru cele mai expresive si frumoase titluri!:*

Răspuns Câştigător
| SwEeTgYrL a răspuns:

Podoabele iernii; Un Craciun de vis; De vorba cu un fulg de nea; Ajunul Craciunului; Uite, vine Mos Craciun!; Ploaia de argint; Luna cadourilor; Miracolul din ajunul Craciunului

7 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Primii fulgi de zapada, gandurile iernii, miracolul iernii

| SmileIsForFree a răspuns:

Din nou Craciun
Cade din nou...(zapada)
De cand asteptam asta...
Special.
Noapte de vis...
Se asterne din nou...
Fantoma Craciunului [SF.]
Stele albe pe geamul meu...
iti mai scriu cand imi mai vin idei. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul in ochii mei
Iubire si dragoste de craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mare frumoasa sarbatoare; Minunile iernii; ploaia de gheata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basm de iarna!

| elisei15 a răspuns:

O minune tine 3 zile