| Camper123 a întrebat:

Vreau un pc pentru gaming buget pana in 4000 ron (40) milioane vechi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcfun.ro/vizualizare-wishlist/711862/
Nu a intrat in pret si un DVD - RW. Dar il poti lua si din oras la magazine de IT, sunt ieftine. Nu prea conteaza atat de mult. Inainte sa dai comanda intreaba pe cineva de acolo daca sursa este destul de eficienta ( eu zic ca este dar niciodata nu strica o parere in plus! ).

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresti sa contina si periferice?

| Camper123 explică (pentru anonim_4396):

Sa fie bun! Sa mearga gta5 la detalii maxime!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Camper123):

Deci, ai nevoie si de periferice sau nu? ti-l fac acum.

| Camper123 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Camper123):

Http://www.pcfun.ro/vizualizare-wishlist/711862/
Nu a intrat in pret si un DVD - RW. Dar il poti lua si din oras la magazine de IT, sunt ieftine. Nu prea conteaza atat de mult. Inainte sa dai comanda intreaba pe cineva de acolo daca sursa este destul de eficienta ( eu zic ca este dar niciodata nu strica o parere in plus! ).

| SouLIce a răspuns:

Un pc super bun
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/711864/
Daca vrei ii mai poti adauga un ssd pentru viteza

| Niiiicu a răspuns (pentru SouLIce):

E ok wishlistul tau, merita