| strawberry666 a întrebat:

Hei TPU:*
vroiam sa stiu daca s'au afisat pe vreun site sau daca are cineva rezultatele de la olimpiada de lb romana, etapa locala, din 29 ianuarie 2011 ce s-a desfasurat in galati, la scoala 28 happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca se tine in 12 feb, ptc. si eu ma duc!

| Riyukii a răspuns:

Du-te la scoala, unde s-a tinut.
si eu am avut olimpiada tot pe 29, sambata.
am fost la scoala si m-am uitat la rezultate.
sper ca ai luat un punctaj mare[trimite-mi pe privat rezultatulwinking]
eu am luat 100happy

| Ellena20 a răspuns:

Raspunsurile pentru olimpiade se afiseaza dupa cel putin o saptamana.
Deci asteapta inca o saptamana si pe site-ul scolii vor aprea rezultatele.
Bafta! Sper sa iei punctaj mare!