| BlueDreamsss a întrebat:

Hei! V-ati simtit vreodata...nu stiu...ca si cum va e frica si sa stati intr-un loc. Eu asa ma simt si nu stiu de ce. Ieri a murit un baiat la mine in zona rasturnandu-se tractorul peste el,mi se face groaza cand ma gandesc. Nu ma pot gandi la altceva,imi dau seama ca in orice moment se poate intampla absolut orice! Imi e frica de masini sad, de orice. Voi v-atiu simtit vreodata asa?

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu siguranta c-am simtit asta, mai ales cand moare cineva de varsta apropiata cu a ta.Incearca sa bei ceai de busuioc sau lapte caldut; te va linisti cat de cat.Numai bine.happy

| SoulOnFire a răspuns:

Nu-ti face griji. ingerul mortii e peste tot. nu ai cum sa-l eviti la nesfarsit. ocupa-ti timpul si o sa uiti big grin