| Ioana184 a întrebat:

Hei, voi ce părere aveți de agenția M.R.A din București?
Dau funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Care din ele? Agentia de turism, de consultanta, de scanare MRA, etc

| Ioana184 explică (pentru Violleta2022):

De modeling

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioana184):

Ce anume te interseaza, despre acea agentie de modeling?

| Ioana184 explică (pentru Violleta2022):

Cum sunt oameni de acolo? Agentul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioana184):

Nu te mai stresa, ca oricum nu are importanta pentru tine, fiindca tu ai dor 1.60m, iar conditia eliminatorie este sa ai PESTE 1.70m

| Violleta2022 a răspuns:

Agentia MRA are urmatoarele conditii obligatorii si eliminatorii la inscriere:

Fete: peste 13 ani si peste 1, 70m;

Baieti: peste 16 ani si peste 1, 82m

Trebuie completat formularul si incarcate 1 foto portret + 1 foto corp intreg similare cu exemplele expuse de noi pe aceasta pagina.
Nu sunt necesare fotografii profesionale, ci unele simple, naturale, fara make-up, ochelari sau retusuri.
Puteti trimite aceleasi date/informatii (nume complet, telefon, data nasterii, oras, inaltime, culoarea parului si ochilor) si fotografii direct pe adresa noastra de email office@mramodels.ro.
Nu este necesar sa aveti experienta de modeling sau sa fi absolvit cursuri de specialitate. In cazul in care constatam ca aveti potential de modeling va contactam in momentul in care vom deschide agentia (dupa perioada de criza provotata de Covid-19) pentru programarea unui interviu/casting de evaluare la sediul nostru (din Bucuresti).
Nu se percep taxe de inscriere/pregatire si nu organizam cursuri de modeling"
Programul de interviuri de la sediul agentiei noastre a fost suspendat cu incepere din 13.03. 2020 pentru o perioada ce va comunicata ulterior.
Info line: 0213079111 (luni-vineri 10:00-17:00 cu exceptia sarbatorilor legale).

sursa:
https://mra.ro/models/become-a-model