| BliojuBianca a întrebat:

Hei You.
Am intrat la Uaic și aș vrea să știu cum sunt căminele Rârgușor Copou c1, c2 și C3.
Când m-am dus sa depun cerere pentru cămin nu știam că sunt mai multe și că trebuie să aleg, asa că le-am pus pe acestea, la preturi medii, in aceasta ordine. Dacă le-am scris așa, înseamnă că voi intra in primul pe care l-am pus, C1, nu? Menționez că am intrat a 12a la facultatea de biologie
As vrea mult să știu cum sunt condițiile în acest cămin, daca știți. Paturile sunt supraetajate la toate? Camera e spațioasă? Sunt gândaci? Baia este la comun? De asemenea, m-ar ajuta mult dacă mi-ați putea trimite câteva poze, in caz că ați fost cazați acolo, fiindcă sunt curioasa cum arata. M-am uitat și pe net, dar unele parcă arata super rău iar altele prea fain că sa fie așa. As vrea niste poze reale.
Mersi mult!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Caminul este si casa ta, pana vei locui acolo.
Ca urmare, va arata asa cum vei avea grija de el!

| Directioner99 a răspuns:

Stiam ca se face cerere speciala doar pentru gaudeamus si akademos? se poate face si pentru astea 3? ca si eu ma duc azi sa fac cerere pentru camin la uaic

| BliojuBianca explică (pentru Directioner99):

Nu stiu, eu când m-am dus să îmi confirm locul, am întrebat și de cămin și m-am pus sa completez o cerere. Eu habar nu avem de gaudeamus sau ce alte camine mai sunt și le-am scris pe aste trei, că așa mi-au zis și cei de acolo, deci chiar nu prea știu.