| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Heii cum imi instalez si eu pe iphone 4 ios 6? pentru ca am instalat pe el ios7 si nu imi place... sad

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La inceput nici mie nu mi-a placut deloc ios 7, dar dupa cateva saptamani m-am obisnuit si acum nu l-as maivrea pe cel vechi. ai rabdare o sa vezi ca e mai fain asta.

| einsteinchen a răspuns:

Trebuie sa faci downgrade. Aici explicatia: http://www.digitaltrends.com/mobile/how-to-downgrade-to-ios-6/

| DenIsa_Deny_1996 explică (pentru einsteinchen):

Pai si cum ii fac?

| einsteinchen a răspuns (pentru DenIsa_Deny_1996):

Pai scrie acolo.

Daca nu stii engleza atunci ai aici traducerea (cu ajutorul Google translate): http://translate.google.com/....../translate

Si daca tot nu te descurci, atunci mergi la un specialist. Nu fa experiente pe telefonul tau!

| Lexi888 a răspuns (pentru DenIsa_Deny_1996):

Ce ți-a zis desteptul de mai sus nu e real.e e but.scrie ori unde pe net ca daca ai Actualizat de la 6 la 7 nu mai poti da înapoi.imi pare rau.eu am ultima 7.0.3 ultima versiune.pe ipad

| al3x955 a răspuns:

Din pacate cu 7 ramai, Apple a dezactivat downgrade-ul.
Trebuia sa citesti rewieuri ale userilor inainte sa faci upgrade, din pacate acum nu ma ai ce sa ii faci.