| Calli a întrebat:

Joc Vindictus europe de cateva zile nu imi mai merge mouse-ul adica sa ma misc nu mai pot doar sa dau pe tasta "esc" care ma descurc greu asa pentru a juca. Odata l-am dezinstalat si l-am instalat din nou, din cate am observat a mers! dupa cateva zile iar nu imi mai merge mouse-ul. ce pot face sa rezolv problema asta? asa voi face mereu sa dezinstalez jocul?! Funda+vot care stie!

2 răspunsuri:
| Jawsz a răspuns:

Mai bine ti-l stergi, ca sa nu afecteze pc-ul. Joaca-te altceva.

| teaiBulitCuAndo a răspuns:

Formateaza calculatorul!