| anonim_4396 a întrebat:

Heii! tocmai mi-am luat laptop, nou din magazin, am instalat windows 7 si mi se tot inchidea si l-am dus la cineva mai experimentat si mi-a bagat windows 8...si mi se inchide in continuare... Oare e problema cu laptopul sau ce? dau funda! mersi anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| georgiocool a răspuns:

Salut poate este din windows dar nu exclude sa aiba si el vreo problema se mai intampla si cu lucrurile noi sa fie ceva defect din fabrica saftul meu mai incearca cu windows mai bun daca ai posibilitatea daca nici asa nu se rezolva problema te duci de unde l-ai luat si le prezinti problema de o ai garantie ai nu?

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Trebuia sa il duci la ei ca doar ai garantie nu trebuia sa schimbi windowsu!

| kilometer a răspuns (pentru Klaudiu214):

Da nu avea windows instalat, a trebuit sa il duc la o unitate de IT ca sa mi-l instaleze.

| kilometer a răspuns (pentru georgiocool):

Da, am garantie la el. Am incercat si cu windows xp si la fel... am sa-l duc saptamana viitoare inapoi sa mi-l schimbe. Multumesc frumos!