| Cåpåċεl a întrebat:

Heii TPU!
Am o pagina pe Facebook si am o problema. big grin
Nu stiu cum sa-i schimb numele.
Help please!

Răspuns Câştigător
| maria98 a răspuns:

Dai langa home pe sagetica ce arata in jos- account settings-name (il schimbi cum vrei tu )- scrii parola-save changes-my profile

sper ca te-am ajutat (fundita? )

3 răspunsuri:
| Rennata a răspuns:

Poi intri pe facebook si dai la poza ta, si acolo scrie editeaza profilul si sci ce nume vrei! funda?:_* sper ca te-am ajutat?

| Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai sus in partea dreapta sus scrie: Numele ta/Acasa/o sagetuta.
dai pe sagetuta si apoi pe separile contului.iti va apare: nume, nume de utilizator, e-mail, parola, relele si altele iar in dreapta fiecaruia apare edit si dai acolo.scri la nume intreg ce nume vrei sa ai. daca ai 5 nume alese nu mai poti sa ti-l schimbibig grin...
Sper ca te-am ajutat!batting eyelashes

| Adinak a răspuns:

E usor...trebuie sa apesi pe poza de profil dupa ce ai facut asta in partea dreapta sus scrie EDIT PROFILE apeshi si deja mai departe te descurci singura! FUNDA?