| LoVePiNk1998 a întrebat:

intrebare pentru cei care au intrat in clasa a7a big grin ...eu sunt clasa a6a si as vrea sa stiu ce a trebuit voi sa cititi pe timpul verii pentru clasa a7a. As vrea sa ma pregtesc din timp si sa citesc cateva lecturi, ca sa nu mi se adune iar toate lecturie si sa nu am cand sa le fac. Pentru clasa a6a am avut de citit 31 de lecturi ( printre care si carti ) plus un caiet de vacanta
Funda :X:*

1 răspuns:
| darkangel123 a răspuns:

Ns cum e in cazul tau dar eu am primit in a7a lecturi suplimentare Morometii Baltagul Amintiri din copilarie Hanul Ancutei chiar daca nu ti le da e bine sa citesti ca iti imbogatesti vocabularul si te poti exprima mai corect sau cauta p google lecturi pentru a7a si iti da, sper ca ti-am fost de folos happy