| Notty a întrebat:

Heiiiiiiiiiiiii. Spuneți-mi vă rog unde pot vedea parolele salvate pe diferite site-uri in Google Chrome.
Funditaa! love struck kiss

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Nu stiu

| Patrick1 a răspuns:

Din drepta de sus dai Setari->Parole si formulare->Gestionati parole salvate->Click e-mail-ul care iti apare-> si langa iti apare afisati parola! Succes!

| RedSpyKe a răspuns:

Pai intri in Setari apoi Setari avansate si pe acolo ai Parole si Formulare. Dai click pe Gestionaţi parole salvate si ai sa le vezi pe toate happy