| ExXify50 a întrebat:

Heiy all, mi-as dori sa activez optiunea de la Orange young cea cu sms-uri nelimitate dar nu o gasesc cand intru pe Orange young.ce as putea face sa o activez? funda + vot urgen!big grin

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spune-ne numarul tau de telefon intr-un Mesaj Privat. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Zatharra a răspuns:

Trimiți mesaj 211 cu un cnp care nu a mai fost folosit.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Sall, dai pe Orange young si dupa aceea apasa 3 aia e optiunea dupa aceea o activezi.Bafta

| ExXify50 explică (pentru oOoBrBoOo):

Deci eu cand intru pe Orange young imi apare:,, creaza-ti propria optiune PrePay pe www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay.Poti alege cate minute si mesaje, nationale si in retea, MBde internet pe mobil ti se potrivesc."Eu nu vreau sa intru pe site-ul lor eu vreau doar optiunea aia.Intelegi ce zic?

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru ExXify50):

Aaa pai am crezut ca de pe telefon sa bagi aia ca are sms nemilitatbig grin