| AliceFirea a întrebat:

Help. Unde imi pot repara o incuietoare a unei genți? (am dat foarte multi bani pe ea si nu prea as vrea sa o arunc). De preferat in Ploiesti.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aruncă geanta și păstrează încuietoarea.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La o cizmarie: https://bit.ly/3pHs232 Ei au si incuietori. Acum depinde si de model.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-i rogi sa ti-o faca cu banda cu scai.

| AliceFirea explică (pentru Salontanul):

Ideea este ca vreau sa mi repare incuietoarea ei originală, nu sa mi o inlocuiasca

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru AliceFirea):

Un lacatus daca gasesti undeva doar ca asemenea meseriasi (lacatusi de incuietori) nu se mai gasesc astazi. Poate daca uploadai o poza se gasea undeva ceva identic sau asemanator!

| AliceFirea explică (pentru Salontanul):

Geanta este de la Michael Kors, ideea este ca in urma unei cazuri i-am stricat incuietoarea si nu se mai închide. Tocmai de asta nu vreau sa i schimb incuietoarea...