| Crynaable a întrebat:

Hello! Am mare nevoie de ajutorul vostru! Vreau sa imi cumpar un telefon, un smartphone( cu WiFi, bluetooth, in special) dar sa fie ieftin.Pareri?

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Ai putea sa iti iei Samsung Star 3(cam 400 lei) sau Samsung Galaxy Y(cam 500 lei). Sincer, eu iti recomand Galaxy Y, pentru ca are memoria interna mai mare decat Star 3.

| AdeGirly a răspuns (pentru Gabica):

Da si eu sunt de acord si ci diaeu am avut si eu Samsung galaxy y dar din pacate...

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

Samsung gt 5560i, face aproximativ 450 ron

| andreeasweetlove a răspuns:

Nokia asa 302 e cel mai bun (dar nu are android)

| Crynaable explică:

Multumesc tuturor! :*

| AlexXutzu07 a răspuns:

Salut, depinde si de bugetul pe care il detii, depinde si de calitatea produsului. Poti incerca un smartphone tip ( Huawei, Htc, Sony Xperia, Nokia Lumia)

| AdeGirly a răspuns:

Incearca Samsung galaxy chat este mai mult cu touchscreen dar este jumatate cu ts si jumatate cu tastatura qwerty incerca in unele magazine costa 649 lei dar depinde si in ce retea esti si de unde il cumperi

| Cage_Theodore_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio e ok si la pret si la specificatii.

| Danutzu2000 a răspuns:

Samsung galaxy s3