| REBEKAHs a întrebat:

Hello.am scapat camera foto (Nikon Coolpix S3100) pe jos si s-a blocat Zoomul. Numai merge deloc, am incercat sa'l inchid si nu a mers. A ramas blocat cand faceam o poza. a ramas poza in mi de culor.Cum pot sa'l repar.este in garantie.Va rog sa ma ajutati. dau funda

1 răspuns:
| Mâncărici a răspuns:

Pai du-te de unde l-ai cumparat daca acesta mai este in perioada de garantie, acesti il va schimba sau repara! Sau poti sa te duci la un service asigurat!