| LittleSunhine a întrebat:

Hello! Am un telefon Lg Gt 400, sunt pe abonament la Orange. Daca vreau sa trimit un e-mail trebuie sa platesc ceva? Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Daca nu ai internet inclus in abonament vei plati deoarece cand trimiti email intri pe internet si te taxeaza destul de mult.Sigur platesti cat trimiti email.O zi buna!

| Seby80 a răspuns:

Pai daca ai net, platesti doar net-ul. Daca telefonul are Wi-FI nu mai platesti nimic. funditahee hee