| SweetChildOAxls a întrebat:

Hello! Care este cel mai bun browser? Google Chrome sau Mozilla Firefox?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Internet explorer, cel mai bun si nu imi da probleme deloc celalalte browsere au literele naspa si nu-mi plac.

| Esperança a răspuns:

Google Chrome este cel mai rapid.

| andrey910 a răspuns:

Imi place mai mult Chrome

| Iva a răspuns:

Opera. happy
Chrome şi Opera sunt la fel de rapide (dar Chrome arată mult mai naşpa), Firefox e bun dar mai lent.

| NoNaMe2000 a răspuns:

Google chrome

| mrsjacksonhere a răspuns:

Mozilla e cel mai bun, desi consuma cam mult din resursele din sistem, insa si ofera la fel de mult. Nu poti face o gramada de lucruri cu alte browsere ca si in cazul Mozilla. Aplicatiile ce le are pe linga (add-on-urile) sunt extraordinare ca sa te ajute la navigare si iti ofera facilitati nebanuite.
Daca in schimb vrei ceva mai rapid, e Google Chrome. Are avantajul rapiditatii, a faptului ca e mai stabil - nu prea ai de-a face cu erori pe pagini ca in cazul altor browsere, chiar si fata de Mozilla, insa are o interfata pe care eu o consider "jenanta", adica nu imi place deloc cum arata cind il deschid.

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Mozzila Firefox ca este cel mai rapid.
Funda te rog? happy

| cinevaaaaa a răspuns:

Eu le am pe ambele si as zice ca Google Chrome

| georgyya a răspuns:

Am avut si Mozilla, dar sunt mai multumita de Google Chrome...si la ora actuala asta si folosesc.

| Petrut_Andrei_1994 a răspuns:

Eu am incercat explorer dar nu mai placut pentru ca se incarca greu asa ca am luat mozila. Un timp am fost multumit de mozila dar apoi nu imi mai dadea linkurile corecte asa ca am descarcat opera si sunt multumit de opera si de maxthon browser. Deci in concluzie maxthon si opera sunt cele maibune pentru mine.

| batmandoom2011 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun este firefox pentru ca eu le am pe toate 3 : google chrom, Firefox, internet explorer si din toate cel mai rapid si mai usor de manevrat este firefox

| Bianca_8021 a răspuns:

Eu am Google si Mozilla Firefox dar imi merge mai bine Goole.

| Silverr a răspuns:

Poi mozilla e un stil ca internet explorer dar google chrome e foarte rapid si e, dupa parerea mea, cel mai usor de navigatie nu are atatea toolbars si din astea e mult mai bun