| Jalnic a întrebat:

Hello!
Cine stie cum pot sterge mai multi prieteni de pe facebook deodata? sa ii bifez si sa ii sterg sau ceva de genu... pentru ca daca stau sa sterg cate unu... va dura cateva zile

2 răspunsuri:
| BlaBlaa a răspuns:

Buna, poti sa-ti dezactivezi contul si sa-ti faci altul nou. saaaauu...one by one, pentru ca nu prea se poate sa stergi mai multi deodata...cel putin, eu asa stiu.
bafta! happy

| NoGames a răspuns:

Dai la contul meu, editeaza prieteni, iar apoi dai sa tii arate pe toti. in partea dreapta apare un "x"langa fiecare...e un mod ceva mai rapid sa.i stergi, altceva nu stiu. sorry...sad