| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Hello guys! Doamnelor si domnilor,am si eu o problema cu youtube-ul asta,si anume,incarca foarte greu orice video vad,ba de multe ori, si mai ales cand e un video mai lung de 20 de minute,nu se mai incarca,si daca e la jumatate,se opreste ca si cum se termina videoclipul? Care e problema? Nu am avut-o intotdeauna,ci de o luna sa zic, folosesc browserul Opera versiuna 11.60, sau ceva de genu',nu am descarcat ultima versiune,ca am luat-o si nu imi mergea cum trebuie! Daca credeti ca e de la viteza internetului,nu e asa, ca doamne iarta-ma am peste 30 mbps si mai mult si mai putin, dar nu scade 15 mbps,deci ar trebui sa mearga brici! Am luat si ultima versiune de flash player,am debifat si chestia aia cu harware acceleration,si tot la fel face! Nu stiu ce sa fac,cred ca e alta problema care ma depaseste pe mine! Care aveti idei,ori mai bine,stiti cum se rezolva problema asta,va rog ajutati-ma! Am avut si Google Chrome,dar a inceput sa mearga foarte foarte prost,ca niciodata,nu stiu de ce,din nou,si l-am dezinstalat,si am instalat Opera,care e super bun,dar v-am zis,face figurile care vi le-am spus mai sus, cu youtube-ul! Sanatate si bafto dello delllo!

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Foloseste CCleaner. Am folosit pentru pc-ul cuiva si :O :O :O :O :O :O :O :O :O... :O :O :O avea fisiere temporare/internet cache, history, chestii din astea (la un browser) de aproape 10GB, e GB, nu greseala. Cum zmeu sa va mearga?
Nu cred ca ai chiar atat ca ti-e instalat recent, cat de cat, dar...
Chrome merge cel mai bine, doar sa folosesti ce ziceam, macar la cateva zile.

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru Mădă0611):

Thank u man, dar folosesc CC Cleaner zilnic, chiar si de 2-3 ori pe zi, mai ales cand ma pregatesc sa ma joc, dupa ce ies din toate aplicatiile.Smecher si bine gandit CC Cleaner-ul asta.Dar nu e de la chestia asta..cine stie de la ce o fii, descopar eu pana la urma!

| Mădă0611 a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Reinstaleaza-ti Chrome-icul, el n-are nevoie de Adobe flash player, si la CCleaner nu stiu daca ai mai bifat ceva pe acolo... eu am lasat doar saved passwords si cookie-urile de care am nevoie le-am pus la keep (options --> cookies, l-am ales si am dat pe sageata dreapta) happy

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru Mădă0611):

Am avut Google Chrome, am fost foarte multumit de el, pana acum vreo 2saptamani,cand a inceput sa faca figuri,nu imi mai mergea youtube deloc,adica cu mare lag se misca, si in site-uri abia se incarca, l-am dezinstalat, si am instalat Opera, si e mult mai bine...as mai face o incercare sa il iau iarasi, sa il instalez, poate si-o fi revenit. Aveam si Mozzila Firefox, si el avea aceeasi problema ca si Chrome-ul.In fine, am rezolvat cat de cat, dar sa vad cu youtube-ul asta, ca ma enerveaza la culme, dar vad eu ce fac! Mersi!