| darkhell217 a întrebat:

Hello, nu stie careva, este avion de la sibiu la iasi? cat costa biletul? un site ceva pls?

Răspuns Câştigător
| SnaPShoT a răspuns:

Http://www.bileteavion.ro/
Scrie in dreapta pagini introduci datele dai click pe "cauta"
Sa aveti un zbor placut!

6 răspunsuri:
| darkhell217 explică:

Nu am cautat ba manelist

| darkhell217 explică:

Cocalari ca tine is mai prosti ca noi, fi serios

| kRyStY_1411 a răspuns:

laughing
cred ca te costa vreo 500 euro dar pana in spania

| ganton a răspuns:

Http://www.vola.ro/bilete-avion-sibiu-iasi.html

roacher ***** nici pe google nu stii sa cauti. vezi daca eu ascult manele, ma duce mintea... ma duce caaapu!

| ganton a răspuns:

Aha. Deci decat sa stai 5 secunde sa scrii "bilete avion sibiu iasi" pe google mai bine astepti pe TPU juma de ora. Roacker ce sa-i ceri...

| ganton a răspuns:

Prost, dar macar stiu sa ortografiez si nu am paduchi in cap.