| bibi5961 a întrebat:

Help me! am un abonament pe Orange in care am pachet de internet cu 500mb trafic. exista vreun program pentru OS android care sa opreasca reteaua de internet a telefonului cand mi se termina acesti 500mb? ca nu vreau sa trec peste si sa fac cost suplimentar. ca am sunat la ei si ei nu au optiunea ca sa-mi inchida ei dupa terminarea acelor mb. va rog, daca stiti vreun program, spuneti-mi. multumesc de ajutor,

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Man, program nu exita, dar poti suna la relati clienti, si sa le spui ca ai vrea sa primesti mesaj cand ti s-au terminat minutele / mb / sms -urile / mms ( nu stiu exact daca de la relati clienti poti face asta, dar acolo iti spun ei ce sa faci )

2 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Nu am gasit asemenea program. De aceea nu imi place mie Orange, pentru ca te taxeaza daca depasesti. La Cosmo nu te taxeaza suplimentar, ci doar iti micsoreaza viteza de internet la 128kbps.