| qpLullaqp a întrebat:

HELP ME! Va rog cine stie sa-mi spuna cat costa drumul dus-intors de la Petrosani pana la Deva pentru 3 persoane cu trenul. Un adult si doi copii.Sau si cu maxi-taxi. Vreau sa stiu cat costa la oricare din ele.Multumesc mult mult mult. Dau Funda.Si din nou: MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Intra pe www.infofer.ro undeva in partea stanga a site-ului ai un tabel unde scrie plecare si destinatie...scrie acolo plecare de la petrosani destinatie deva si o sa-ti apara mai multe trenuri toate intr=un tabel iar in stanga tabelului ai PRET si dai acolo ca trebuie sa selectezi clasa unde vrei sa calatoresti cu sau fara rezervare, daca ai reducere de student sau elev. Succes!