| anonim_4396 a întrebat:

Help! Mi-am uitat parola de la Facebook, iar ca s-o recuperez îmi cere întrebarea aceea de securitate, iar eu nu mai știu ce răspuns am dat atunci. cum altfel pot să-mi recuperez contul?!

Răspuns Câştigător
| Omis a răspuns:

Am inteles, sper sa iti recapeti contul, succes!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca mai poti. Daca erai mai atenta cand ai ales raspunsul la acea intrebare, acum o tineai minte. Asa e cand tratezi lucrurile importante cu superficialitate.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Acele raspunsuri, ca si pe Yahoo, sunt simple dar dar logice si cu acoperire in realitate. Daca raspundeai sincer, nu uitai raspunsul. De exemplu la mine erau numele mamei si orasul nasterii. Cum sa uiti asa ceva?!
Si uite asa apar in folclor proverbe de gen "Mai mare daraua ca ocaua."

suntserios
| suntserios a răspuns:

Papa cont

| Omis a răspuns:

Oameni buni, am pus o întrebare de la care așteptam un răspuns folositor, nu acuze, știu și eu că am dat-o aiurea, nu trebuie să-mi săriți și voi în cap! Zi faina :*

| Omis a răspuns:

Mi-am recuperat contul. Aviz celor ce mi-au dat un feedback negativ.

| AnaMariaaa13 a răspuns:

Incearca sa raspunzi logic la intrebari. Cred ca ai mai putea si cu ajutorul numarului de telefon daca il ai.

| Omis a răspuns (pentru AnaMariaaa13):

Până acum am încercat multiple modalități, și cu numărul de telefon și cu mail, dar fără secces.
Am reușit să iau legătura cu cei de la Facebook și mi-au spus că au să mă ajute să-mi recapăt contul înapoi, dar le trebuiau detalii despre "eveniment" și o copie după un act de identitate, am făcut și asta, acum aștept și tot aștept. sper să se rezolve!

| Omis a răspuns (pentru Omis):

Am inteles, sper sa iti recapeti contul, succes!