| Pinkyx a întrebat:

Helpp:-s mi-a aparut la antivirus. ca este dezactivat. Folosesc BitDefender :-s. cee sa fac?:-s Ps:Expira doar in 2010; D

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Da un clic dreapta pe iconita de la bidifender aia de langa ceas poate ai dat tu din greseala dezactivare daca nu este asta s-ar putea sa fie ce zice candyman. Bitdefender este un anti-virus bun dar strica PC ca scaneaza non-stop am avut si nod 32 dar mi s-a parut cam slabut ca sa vezi care este cel mai bun anti-virus trebuie sa le testezi pe toate pe propriul pc. Dar sfatul meu este sa scapi de bitdefender cat mai repede dar asta este o parere proprie. Succes!

4 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu folosesc BitDefender Total Security 2009, cel 2010 este inca in beta, si este foarte bun.

| devilll a răspuns:

Schimbal ca nu-i asa bine eu unu folosesc nod32 si is ffff multumit

| Candyman a răspuns:

Daca folosesti licenta cumparata da-i activare din meniu. Daca nu il ai original e posibil sa fi descoperit producatorul asta si sa anuleze licenta lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama un specialist e plin de ei peste tot