| Roxanne_7564 a întrebat:

Hey.
Am Samsung Galaxy S2 si mi-am pus parola cu model pe el. Un prieten a incercat de prea multe ori sa o ghiceasca si-mi zice "Prea multe incercari de introducere a modelului!". Asa. Si imi cere contul de google pe care nu-l stiu straight face. am incercat sa imi fac altul si sa-l bag da-mi zice ca e incorect + ca nu pot face nimic pe el. Cum il deblochez imi apare sa-mi bag adresa de gmail pe care a memorat-o telefonul. Ce-ar trebui sa fac? multumesc.

Răspuns Câştigător
| ANONIM22222222333 a răspuns:

crying dul la aia de unde ti l-ai cumparat si vezi ce se poate face cu el scoatei bateria si las-o cateva ore asa. nu stiu incearca alte metode.

2 răspunsuri:
| ANONIM22222222333 a răspuns:

Dul la servicu de unde ti'ai cumparat telu... happy sau incearca de pe pc sa afli parola la google

| Roxanne_7564 explică (pentru ANONIM22222222333):

Nu pot. am incercat sa-mi fac si alt cont, dar nu merge. sad