| robyroby a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare mai... stupida. Ce inseamna "

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o inimioara intoarsa

6 răspunsuri:
| robyroby explică:

Prostie straight face. Nu imi apare ce am pus intre ghilimele. Reformulez. Ce inseamna "

| robyroby explică:

Nu stiu ce are crying. Chiar nu apare semnul < 3. Daca il scriu legat, nu apare crying.

| gloria a răspuns:

Pai se numesc ghilimelebig grinlaughing si sunt semnele citării; cel putin atata stiu sa iti explic eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeii pai daca e stupida, ia sa-ti dau eu un raspuns pe masura.ma intrebi ce inseamna stupid? nu stiu ca nu folosesc expresia.eu spun altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaza intrebarea te rog, ca n-o sa-si dea nimeni seama ce intrebi

| KromZ0R a răspuns:

Ghilimele sau Citat