| Emitz a întrebat:

Hey am si eu o problema cu messegerul.Am sters acum cateva zile o conversatie cu o persoana,iar la cateva zile am mai vorbit si iar am vrut sa o sterg si imi da o eroare numai pot sterge conversatia. Am si o problema cu messegerul nu.l pot dezinstala, mentionez ca problema asta o aveam dinainte si nu e de la asta.Am incercat sa reinstalez messegerul. Dar cred ca e de la cont, ca am incercat si de pe alte pc-uri. Uite ce imi zice cand vreau sa sterg conversatia [ Failed to process your request, please try again later.
Error Code:401 ] Am messenger 11.5 si Wind. 8 Rog sa ma ajute cineva, daca stie Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| awspam a răspuns:

Incearca un restart sau propietati > si selecteaza ready only / trebuie sa le ai la prog files/ yahoo/ mess/ user /archive/ dai del si pa

| Emitz explică (pentru awspam):

Daca ai putea fi mai explicit.Ti-as multumi.

| Emitz explică (pentru awspam):

La program files, nu-mi apare nici user, nici archive

| Emitz explică (pentru awspam):

Am sters tot, am instalat alt messenger si am aceeasi eroare sad