| Roberta00 a întrebat:

Hey! Am vazut ca pe 30 martie la teatru din craiova se joaca "romeo si julieta".
As dori sa stiu si eu cat costa biletul va rog.

Ms.; x

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Esti student/elev? atunci te duci frumos cu dovada(carnetul de note) si te costa 12 Ron.Altfel un bilet consta intre 20-25 Ron, iar, in unele cazuri 30. Daca reusesti sa convingi vreun prof sa organizeze o actiune prin care sa mergeti mai multi la teatru(cateva clase) atunci poti sa platesti intre 5 si 10 Ron biletul.Cam asa e in toata tara, in afara de Capitala, acolo alta-i socoteala.