| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey are cineva telefonul Samsung Galaxy Y daca da cum este e ceva de el sau nu merita cumparat?

9 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Stai cuminte,mai pune ceva banuti si ia ceva mai serios, tehnologie invechita pe el cat cuprinde, procesor puturos, display foarte slab, camera slaba...etc...

| bogdan324 a răspuns:

Sora mea are telefonul ala,dar nu mi-a placut nici mie, nici ei, netul pe mobil se misca oribil, jocuri naspa(si alea se misca greu), si e cam greu de umblat la el, nu isi merita banii

| FluGg a răspuns:

Eu zic ca este un smartphone destul de bun...nu este performant dar e genul de telefon de care nu te plictisesti asa repede daca ai internet.

| kitty00 a răspuns:

Mai ai cont pe clopotel?laughinglaughing

| RoseOfTheFire explică (pentru kitty00):

Da dar nu il folosesc cred ca am 6 luni de cand nu am mai intrat dar te cunosc?

| kitty00 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu prea, daca mai tii minte sunt selena-23.Impart clopotelul si TPU-ul cu o prietena, deci unele intrebari nu sunt puse de mine.Stiu ca nu mai stiu ce, te-am scos din lista de prieteni clopotel si tu mi-ai dat din nou cerere de prietenie.big grin

| GeannyXdt a răspuns:

Da, chiar se merita. Adica e Android, are multe functii interesante gen GPS, harta Google, poti descarca jocuri. Chiar e interesant.

| NoeA a răspuns:

Bogdan324 poate tie si surorii tale nu va place telefonul dar poate altor persoane le placehappywinking! Eu te sfatuiesc sa intri pe minunatul YouTube si acolo poti sa scrii...Samsung Galaxy Y review si iti arata totul despre telefontongue! Funda?puppy dog eyes

| Gav_Andry_1997 a răspuns:

E misto. eu il am. Merita sa il cumperi. Eu il am alb. Terog funda