| Alemoni a întrebat:

Hey buna!
Am si eu o mica problema legata de pc.
Nu stiu din ce cauza, dar merge foarte prost. Si e pentru prima data cand se intampla asta...
Nu i-am facut nimic si virusi nu am.
Ce s-a intamplat? big grin

Răspuns Câştigător
| DarkAngel990 a răspuns:

Da..Si ie mi s-a intamplat.In primul rand asigura-te ca ai un antivirus bun (cum ar fi Norton ori Bitdefender)si apoi fa o scanare.Ori poate ai memoria RAM prea incarcata si de-asta iti merge prost.

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce sistem ai.
Da mai multe informatii.

| Oana92 a răspuns:

La fel patesc si eu, notebookul meu are 3 luni de viatabig grin si inca de la inceput face asa. Daca deschis mozzila e prapad, se blocheaza tot. Eu mi-am trecut o parte din partitia C pe card si cardul e in permanenta bagat in comp, parca merge ceva mai bine de atunci. Eu oricum o sa il trimit inapoi celor de la eMAG dupa sesiune, e aiurea sa imi mearga calculatorul nou la fel de ``bine `` cum merge cel pe care il am de acum 12 ani!

| CataC a răspuns (pentru Oana92):

Mai trimiti un dracusor inapoi dupa 3 luni, 30 de zile e perioada de returnare. Incearca sa scapi de el repede cat e nou si are garantie, altfel ramai cu el vesnic.winking

| Oana92 a răspuns (pentru CataC):

Pai e in perioada de garantie, il trimit inapoi sa il repare, nu sa ma scap de el!

| CataC a răspuns (pentru Oana92):

Daca e defect da, credeam ca e doar slab, de-aia ziceam sa scapi de el cat inca are valoare. Succes in sesiune

| Oana92 a răspuns (pentru CataC):

Pai nu stiu ce are, e defect din moment ce o singura pagina firefox imi ocupa 700 k (sper ca m-am exprimat corectbig grin). am colege care au exact acelasi model de notebook ca mine si nu au probleme...

| CataC a răspuns (pentru Oana92):

Sincer nu stiu ce vrei sa zici cu ocupa 700k(din ce?). Sa nu ai multe add-onuri, extensii, toolbaruri si mai stiu eu ce.
Incearca chrome, toti angajatii google il folosesc. big grin

| Oana92 a răspuns (pentru CataC):

Din memoria ram(e corect asa?laughing )

| CataC a răspuns (pentru Oana92):

E mai mult ca perfect. Vezi add=ons si toolbars