| alexuta233 a întrebat:

Hey buna TPU am si eu o problema cu metin2 ro. Vedeti voi cu putin timp in urma a trebuit sa ne reinstalam Windosu iar acum cand vreau sa intru pe metin2 ro imi spune ca : Sory Sistemul dumneavoastră nu are suport pentru grafică 3D vă rugăm să verificaţi dvs.
hardware şi sistemul de configeration apoi încercaţi din nou.Lam tradus pe net deoarece imi aparea in englezasad. Stiu nu e o traducere prea buna.

Dau funda va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Ai instalat driverul video dupa ce ai terminat de instalat Windows? Acel mesaj apare cand nu ai driverul video instalat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat si eu metin 2 tim si nu e la fel ca si rotongue si cs 1. 7 e praffffflaughinglaughing apuca-te de css ca e mai bunbig grin

| diablo2 a răspuns:

Iti zic eu trebuie instalata placa video tongue laughing si metin2 ro joaca si uh private sau de nu us sau cel mai bun cs 1. 7 laughing tongue laughing tongue

| diablo2 a răspuns:

Iti zic eu trebuie instalata placa video tongue laughing si metin2 ro joaca si uh private sau de nu us sau cel mai bun cs 1. 7 laughing tongue laughing tongue tongue

| alexuta233 explică:

Crede-ma joc privat dar n-are nici un farmec mai bine joc ro si stiu pentru ce joc nu ca la privat tongue

| alexuta233 explică:

Ms catalin happy

| alexuta233 explică:

Crede-ma stiu cum e tim am jucat e varza! laughing mai aveti si alte raspunsuri?