| Chrjsu21919 a întrebat:

Hey. Care poate sa-mi dea site-ul de unde pot sa fac un pasaport simplu temporar?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Https://www.epasapoarte.ro/ aici poti face programare pentru pasaport. Este site-ul oficial

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pasaportul se face la un birou de pasapoarte. Online poti face doar o programare.

| Violleta2022 a răspuns:

Pasapoartele nu se fac pe site-uri de nici o culoare, ci la Politia Locala, servicul Pasapoarte!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pașaportul se eliberează de către Biroul de pașapoarte, iar nu online de pe un site.

| Brizbriz a răspuns:

Spitalul 9, Bucuresti (spitalul de nebuni)
NUMAI un nebun poate sa creada ca isi poate face pasaport on-line