| MissFashionPrincess a întrebat:

Hey happy
Cum pot aseza pe Facebook toate fotografiile intr-un singur album? La fiecare poza in care este tag cu mine, mi se face alt album... Acum am 15 albume de exemplu. Va multumesc (dau fundita)

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dai pe un album, dai pe Editare Informaţii Album, apoi dai pe Editeaza Fotografii si dupa aceia Mută la. Si cand mai vrei sa mai adaugi poze intr-un album, dai pe albumul respectiv si in dreapta sus este eticheta Adaugă mai multe fotografii. Dai pe ea, adaugi fotografiile si gata.