| Calli a întrebat:

Hey. Daca adaug pe cineva ca sora pe facebook, apare si la ceilalti prieteni ca am adaugat-o pe persoana respectiva? Ceea ce eu nu vreau sa apara la nimeni numai mie si persoanei respective.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica umbli cu prosteala cum s-ar zice.adevarul are picioare lungi, iar minciuna le are scurte.dar multe.

| Lizuuu a răspuns:

In primul rand:daca adaugi pe cineva ca sora pe facebook respectivei persoane ii va aparea doar daca se va uita la familia ta de pe facebook, iar in al 2-lea rand daca ai pus pe cineva la sora poti sa personalizezi [sa vada doar cine vrei tu ]sper ca ti-am fost de ajutor kiss

| PaulaGabriela14 a răspuns:

Poti sa setezi sa vada doar prietenii, doar tu, sau anumite persoane pe care le mentionezi. happy