| GoddesWilma a întrebat:

Hey, daca prietenul meu e plecat in alta tara si are cartela de Vodafone RO cu roaming activat si extraoptiune cu minute si mesaje in Vodafone, eu daca ii trimit mesaje tot de pe cartela Vodafone ma taxeaza pe mine sau pe el? Sau le trimite ca si cand ar fi in Romania? Va rog am mare nevoie de ajutor sad

1 răspuns:
| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Daca el e plecat din tara si ii dai mesaje, nu te costa happy se trimit ca si cand el inca mai e in tara