| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De ce mă simt obosita mereu chiar daca dorm și mănânc cum trebuie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca mananci si dormi, fara sa ai activitate fizica si intelectuala suficienta.
Cale propice spre ingrasare.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce mananci.

| Ofiintă a răspuns:

Încearcă niște suplimente alimentare: magnerot, supradyn.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la vremea de afara, ne afecteaza pe toti.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu ai pic de conditie fizica si destule probele de sanatte, asa cum reise din istoricul interbarilor tale: bila lenesa, hemoroizi ca dovada ca nu mananci ce trebuei si nici nu bei apa, infectie urinara samd.
Toate astea iti slabesc sistemul imunitar si daca nu faci nici un pic de sport sa fii fit, si mai esti si un pic supraponderala, atunci se explica de ce esti obosita.

| Alverto a răspuns:

Asta mi se întâmplă și mie. S-ar putea sa fie de la stres, sau cum zice @CristiDinBucuresti și de la vreme.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Lipsa fier

| Alaanonim2k20 a răspuns:

Poate ai anemie, nu sunt medic dar eu asa am patit

| Tatatata a răspuns:

Coronavirus