| lilisorr a întrebat:

Hey.Doresc si eu sa incarc o cartela vodafone si apoi sa imi activez o extraoptiune. Ca sa activez si folosesc acea extraoptiune, trebuie neaparat sa imi fac acel grup de prieteni? Astept raspunsurile voastre, urgent.Mersi :*:*

2 răspunsuri:
| aDEeLAa a răspuns:

Buna! nu este necesar sa iti creezi acel grup.iti poti activa extraoptiunile in functie de cum incarci...accesezi *100(diez) si o sa-ti apara promotii, optiuni etc...

| sefultau a răspuns:

Depinde ce fel de extraoptiune vrei sa activezihappy daca vrei sa ai acele minute doar intre un anumit grup de prieteni atunci. da daca nu atunci alege o alta extraoptiune care ti se potriveste mai bine.