| CezaraEM a întrebat:

Hey!
Fiind zi libera azi, cei de la Altex, pot livra comenziile?
Am comandat ceva duminica si nici pana la ora asta n-am primit mesaj sau vreun anunt ceva.
Ma gandesc ca ar veni maine sigur sau azi?!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu azi, maine sigur iti vine.

| KanezuY a răspuns:

Maine se livreaza produsul comandat, azi nu, deoarece este zi libera de la guvern si nu se munceste.

| Holiday a răspuns (pentru KanezuY):

E libera pentru angajatii de stat. Si culmea, nici pentru aia toti, politia lucreaza si azi. laughing
Fan Curierul, de exemple, livreaza azi. Nu stiu cu cine trimit astia de la Altex, dar e posibil sa-ti vina si azi.

| JustStitch a răspuns (pentru Holiday):

Altex trimite prin comezile prin angajati venind cu una din masinile fcompaniei, si nu apeleaza la fan courier sau cargus