| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Și pentru a cumpăra ochelarii vr am nevoie doar de ei sau mai trebuie și altceva? Și cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
| MC200 a răspuns:

Costa între 25- 30 și 100 (sau mai mult) euro. Sa fi foarte atenta când ii comanzi, trebuie sa se potriveascăa telefonul tău. Eu personal nu am găsit vr mai mare de 6", iar telefonul meu are 6.5"

| MC200 a răspuns (pentru Bizon95):

1. Uneori sunt pe principiul mai bine scump și de durata decât ieftin și pentru doua săptămâni.
2. Pe ce site-uri am cautat eu chiar nu am găsit de 6.5"(eMAG nu era unul dintre ele)

| Bizon95 a răspuns (pentru MC200):

Da, pe compari.ro nu au filtru de numar de inch si daca fortezi cautarea nu gaseste nimic semnificativ
pe restul (mai stiu 2) mi-a fost prea lene sa caut :D
dar poti sa o faci tu daca vrei:
www.shopmania.ro
www.price.ro