| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Hey! Incercam sa imi fac un cont pe MyDramaList cu contul de Google si imi tot apare mesajul asta dupa ce dau log in "Duplicate entry 'blabla' for key 'username_2'

Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Este o eroare SQL, deja exista in baza de date acel "username_2",poate fi numele de utilizator, prenumele sau ce mai cer ei acolo.Incearca sa schimbi.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru bystefu):

Mi-am facut alt cont, dar imi spune ca emailul e invalid. Sunt %100 ca l-am scris corect.

| bystefu a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Poate ca e eroare de la ei, incearca sa eviti mail-ul de la yahoo.

| Alphahkbg a răspuns:

Faci alt cont de yahoo cand ce'ai creat contul inlocuiesti adresa de yahoo cu cea pe care ai mai folosito(asa poti pacali sistemul de securitate la orice care iti perimite sa ai decat un cont per adresa...)
Cand mai intampini o eroare/problema poti scrie exact ce vezi in descrierea erori de preferat in limba engleza in caz ca il ai in romana pentru ca majoritatea problemelor de pe calculatoare is fregventate de alte tari si mai putin de romani(englezii, polonezi.italienii sunt clipurile lor in general de ajutor in marea majoritate a porlblemelor)

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Alphahkbg):

Dar nu am nici o optiune cand imi arata mesajul ala.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

-_- acel mesaji este automat facut prin codare si pus cand intervine problema x