| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Medicul de familie poate să îți dea adeverință medicală ori de câte ori este nevoie, chiar daca se întâmplă să lipsești de la școală mai des?

5 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde de doctor. happy

| StalkerSoul a răspuns:

In general iti da doar daca ai o problema medicala. se mai dau adeverinte si contracost

| dbigiu84 a răspuns:

Poate sa-ti dea oricand daca ai un motiv intemeiat.

| RamboxxL a răspuns:

Du-te cu sarutmana o cafea ciocolata si merge

| Teodora_Timea_2001 a răspuns:

Hey ....pai legal e sa-ti dea doar daca ai o problema medicala acum depinde ce medic ai laughing) de exemplu mie nu-mi da daca luna X este trecuta adica imi zice ca nu pot sa-ti dau ca deja a trecut luna si tot ce fac scriu in registru si din astea dar daca ai un medic care nu tine cont de asa ceva atunci o sa-ti ceara un 10-15 sau cel mult 20 de lei pentru o adeverinta. Cu placere laughing)