| ancutzachryss98 a întrebat:

Hey, mi s-a rupt clapeta la telefon...Se poate repara?

4 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Da se poate repara se schimba carcasa balamaua si banda dar nu se merita mai bine ia-ti alt tel fundabig grinpls

| summertime a răspuns:

Da,cred ca se poate repara, dar trebuie sa te duci la un centru de reparatii. Sper ca iti va repara telefonul.Bafta! happy

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

DapzZ dar nu va mai arata la fel mai bine ia-ti altulwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul se poate repara dar te sfatuiesc sa-ti iei un telefon nou big grin tongue