| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Nici la voi în orașe nu se mai poate merge la medici în cabinete private, chiar toți doctorii nu mai lucrează?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La noi toti lucreaza doar ca nu poti sa intri in cabinet. Primesti reteta la fereastra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu. Le interzice o ordonanta militară sa faca altceva in afara de urgente.

| Elelei a răspuns:

Din pacate, nu.
Parca vor sa fie siguri ca murim de ceva, indiferent ce boala ar fi aia.

| Justme32 a răspuns:

Din păcate da sad