| Dau3DMoriHD a întrebat:

Hey! nici nu stiu cum sa incep, am un calculator de 1, 5 ghz, ram de 768 mb, 32bit...Deci e cam slab si de aia ma foloseam mereu de windows xp mergea bine foarte si la 1 moment dat imi facea probleme.Eu am decis sa schimb windowsu(ma pricep la asta binisor)am cumparat un dvd de 4, 7 gb si am pus windows xp sp3 si cand dau sa-l instalez mergea pana la jumate adica dupa ce formateaza partitiea "C" mai merge pic si zice ca o fila e rea.Bun am cumparat alt dvd am scos alt windows xp si a mers pana la capat dar nu avea drivere nici sa le pun nu puteam...Am scos un windows 7(care e acum la mine in pc) are tot dar se misca tare greu, deoarece pc meu e slab si nu ma pot juca jocu meu preferat(metin2)deci de unde as putea lua un windows xp sp3 bun sa mearga va rog frumos ajutati-ma va rogggg. Sper sa intelegeti ce am scris mai sus happydau funda cu mare placere

5 răspunsuri:
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Păi stai aşa, dacă zici că până la urmă ai instalat xp, dar a fost o problemă de drivere, de ce nu ţi le scoţi înainte, ţi le pui pe un stick, şi după ce instalezi iar xp, îţi pui şi driverele. N-ai nevoie de altă versiune de xp, e posibil să-ţi facă la fel oricum ci ai nevoie să-ţi descarci driverele în prealabil.

| Dau3DMoriHD explică (pentru AdrianDihoricescu):

Nu ma pricep sa scot drivrerele mai ales toate...cateva din ele stiu

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Sau, explică ce anume eroare îţi dădea când incercai să le pui...

| Dau3DMoriHD explică (pentru AdrianDihoricescu):

Nu mai tin minte ce eroare dar era cam asa :windows/system32 sau fara "32" dar era ceva legat de windows/system

Răspuns utilizator avertizat