| alma200033 a întrebat:

Hey! Nu pot înțelege de ce știu să desenez foarte frumos când văd un alt desen in fața mea, dar când trebuie sa fac ceva din mintea mea desenez ca un copil de 5 ani?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva neobișuit. Fiecare are talentul lui. Eu sunt invers. Nu pot reproduce ceva deja existent. Nu pot fi imprimanta. Dar din mintea mai mai iese ceva. Fiecare avem minți diferite, nu poti fi bună la toate.

Răspuns utilizator avertizat
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Sunt de parere ca, aici depinde de plăcerea fiecaruia. Dacă iti place acel lucru, îl faci cu drag, si da, Iti vei investi timp în căutarea mai multor informații ce te vor face sa cunosti mai multe. Fa cum stii, încarcă, vezi daca te atrage, daca nu, fa ceea ce iti place. Baftă

| alexcuamare123 a răspuns:

Deoarece probabil nu ai memorie vizuala