| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce sa ma mai fac cu acneea dau cu tot felul de creme imi dispare un timp dupa apare din nou m-am saturat voi ce ma sfatuiti sa fac?

2 răspunsuri:
| MITITIK98 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un dermatolog daca este atat de grav el va sti mai bine happy
BAFTA!

| AlexxaF a răspuns:

Incearca sa dai pe fata cu gel de barba tatei (este la life care, nu e foarte scump, eu il folosesc si sunt multumita) sau sa te dai cu lamaie pe fata, sau sa freci cu un catel de usturoi pe cosuri.