| r3r3r3r3r3r3 a întrebat:

Hey, nu stiu daca am pus bine categoria dar vreau sa ma ajutati la o integrama: PLASE DE PESCUIT (din 4 litere)

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu e "orii" demisionăm!

| Simpatic a răspuns:

Eu sunt fost dezlegator de integrame : deci la singular plasa de pescuit= orie, la plural plase de pescuit= orii

| morfeo a răspuns (pentru Simpatic):

Ce ai fumat ca vreau si eu

| Simpatic a răspuns (pentru morfeo):

Daca nu ai auzit de integrame stai in banca ta mestere nu e de domeniul tauwinking

| Iote a răspuns (pentru Simpatic):

El nu a auzit nici de limba romana, si tu vrei sa stie de integrame?

| morfeo a răspuns (pentru Iote):

Ne-am dat dracu, s-a umplut internetu de profesori online. Sau mai degraba de frustrati.

| morfeo a răspuns (pentru Simpatic):

Nu m-au pasionat niciodata da vad ca esti cam intepat, probabil de la ele ti se trage

| Mopmop a răspuns:

Incearca Orie. Vezi daca se potrivestehappy Ce litere mai ai in jur?