| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Oare in aparatul foto arăt mai bine decât în camera de la telefon? In telefon am fața strâmbă!

7 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Lol, NU, aparatul foto o sa obtina o imagine si mai clara decat telefonul deci o sa se vada si mai bine ce defecte ai tongue

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Depinde de ce firmă și ce cameră au aceste aparate
Poate ți-e pus filtrul și ai uitat de el
Aparatul e mai precis (dacă e marca buna sau mai scump)
Am avut in telefon cu 5 mil cred care îmi făcea fața lunga? iar pe aparat arătam bine

| Violleta2022 a răspuns:

Atat aparatul foto cat si camera foto de la telefon nu fac altceva decat sa-ti ia imaginea ta, asa cum esti esti tu in realitate.
Pozele unde iti apar fata stramba sunt facute cu telefonul in anumite pozitii din vina ta, ca tii telefonul inclinat, sau il tii deasupra fetei, dar asta nu-i vina telefonului si nici a aparatului de fotografiat ci a ta, cum il manipulezi si unghiul de unde iei poza.

| KR0NSTADT a răspuns:

Așa ai tu fața. Obișnuiește-te cu ideea.

| alma200033 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Haha

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece asa esti tu, nici aparatul foto nici camera telefonului nu pot face miracole sa i ti schimbe tie fața, asta e fața ta, ăsta esti tu.

| IepuroiGhidusiu a răspuns:

Depinde de cat de buna este camera, in principiu daca arati bine s-ar vedea si in poza de calitate proasta, poate iti faci selfie de distanta mica de fata si ti se vad trasaturile accentuate