| luma a întrebat:

HEY,stiu ca pare ciudat ce o sa intreb pentru ca toti stiu asta dar eu am uitat,cum fac folderele ascunse sa apara(nu cele ascunse de mine, pentru ca pe alea stiu, cele care erau ascunse de cand se instaleaza windowsul)? HELP ME!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce Windows ai.

Daca ai XP, intra in Tools - Folder Options - View Hidden Files

Daca ai W7, intra in control panel, in bara de cautare, scrii folder options, Show Hidden Files, Folders, and Drives

1 răspuns:
| luma explică:

Windows 7